Karrier Portál banner

IT biztonsági adminisztrátor

A GIRO Zrt. a hazai pénzügyi szektor meghatározó szereplőjeként már három évtizede biztosítja a belföldi pénzforgalom biztonságos lebonyolítását. Társaságunk stratégiai célja, hogy a korábbiaknál is aktívabb szerepet vállaljunk a pénzforgalom fejlesztésében, hatékonyságának növelésében, továbbá a pénzügyi kultúra színvonalának emelésében. 2020. március 2-án sikeresen elindult Magyarországon az azonnali fizetési rendszer, ami megnyitotta a lehetőségét az azonnali átutalásra épülő új, alternatív fizetési szolgáltatások megjelenésének. IT biztonsággal foglalkozó csapatunkba keresünk IT BIZTONSÁGI ADMINISZTRÁTOR pozíció betöltésére új munkatársat.
Általános

Főbb feladatok

  • Biztonsági rendszerek konfigurálása
  • Biztonsági események adminisztrációja, vizsgálata
  • Informatikai fejlesztések biztonsági szempontú véleményezése
  • Részvétel az IT biztonsági szolgáltatások tervezésében, előkészítésében, információbiztonsági követelmények érvényre juttatása az új folyamatok és informatikai szolgáltatások bevezetésében
  • Az üzleti és belső szolgáltatások folyamatainak kialakítása során, az IT biztonsági szempontok érvényre juttatása, valamint a fejlesztések, projektek szakértői szintű támogatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Azonos vagy legalább hálózati munkakörben szerzett informatikai biztonsággal összefüggő, legalább 1 éves szakmai gyakorlat
  • IT biztonsági technológiák ismerete (autentikáció, titkosítás, tűzfalak, stb.)
  • Dokumentációk készítésében szerzett tapasztalat, magas szintű MS Office használat
  • Alap operációs rendszer (pl: Linux RedHat) és adatbázis (pl. Oracle) ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Proaktív hozzáállás és nyitottság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontosság, alaposság igénye
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtunk

  • Bronz fokozatú Családbarát munkahely tanúsítvánnyal rendelkező nyitott vállalati kultúra
  • Biztos, kiegyensúlyozott tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással, belső karrier lehetőségek
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Jelentős országos méretű projektekben történő aktív részvétel
  • Versenyképes fizetési csomag a jelölt tudása és kompetenciája szerint
  • Széles körű, tanúsított képzéseken, tréningeken történő részvétel lehetősége
  • A munka és a magánélet egyensúlyának támogatása (lehetőség rendszeres otthoni munkavégzésre)
  • Egészségtudatos életmód támogatása vállalati egészségbiztosítás és egyéb sportolási lehetőségek által

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Jártasság gyártói vizsgák / minősítések területén
  • Pénzintézeti szektorban szerzett informatikai tapasztalat
  • Gyakorlati tapasztalat informatikai biztonsági veszélyek és támadások menedzsmentjében

Állás adatai

Állás azonosító: 717
Pozíció pontos megnevezés: IT biztonsági adminisztrátor
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: IT biztonsági adminisztrátor