Karrier Portál banner

Rendszerintegrációs mérnök

A GIRO Zrt. a hazai pénzügyi szektor meghatározó szereplőjeként már három évtizede biztosítja a belföldi pénzforgalom biztonságos lebonyolítását. Társaságunk stratégiai célja, hogy a korábbiaknál is aktívabb szerepet vállaljunk a pénzforgalom fejlesztésében, hatékonyságának növelésében, továbbá a pénzügyi kultúra színvonalának emelésében. 2020. március 2-án sikeresen elindult Magyarországon az azonnali fizetési rendszer, ami megnyitotta a lehetőségét az azonnali átutalásra épülő új, alternatív fizetési szolgáltatások megjelenésének. Az azonnali fizetési rendszer kínálta társadalmi és gazdasági előnyök minél szélesebb körben történő érvényesítése érdekében a GIRO Zrt. alapos vizsgálatnak veti alá az azonnali fizetésen alapuló mobilfizetési applikáció megvalósításának lehetőségét és módját.
Általános

Főbb feladatok

  • Saját virtualizált infrastruktúra parkunk L2 és L3 szintű támogatása
  • Probléma- és incidenskezelés, hibajavítás
  • Projekttámogatás és integrációs igények megvalósítása. valamint integrációs dokumentációk készítése
  • Életciklus menedzsment, változáskezelés
  • Folyamatos együttműködés a különböző belső partnerekkel, szervezeti egységekkel
  • Aktív részvétel a rendszerek funkcionális felügyeletében

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább három év egybefüggő gyakorlat nagyvállalati, pénzintézeti, IT / Telekom szolgáltatói vagy állami szektorban, hasonló pozícióban
  • Linux (RHEL) operációs rendszer szakértő szintű ismerete és alapos hálózati ismeret
  • Konténer virtualizációs technológiák (Docker, Kubernetes) ismerete
  • Python és JAVA nyelvek készség szintű ismerete
  • Jártasság Java alkalmazások üzemeltetésében
  • Jártasság CI/CD rendszerek kialakításában
  • Jártasság magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében
  • Tapasztalat komplett rendszerek bevezetésben (tervezés és kivitelezés)
  • Új technológiák, módszertanok elsajátítása iránti ambíció
  • Megoldás orientált szemlélet
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

Amit nyújtunk

  • Bronz fokozatú Családbarát munkahely tanúsítvánnyal rendelkező nyitott vállalati kultúra
  • Biztos, kiegyensúlyozott tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással, belső karrier lehetőségek
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Jelentős országos méretű projektekben történő aktív részvétel
  • Versenyképes fizetési csomag a jelölt tudása és kompetenciája szerint
  • Széles körű, tanúsított képzéseken, tréningeken történő részvétel lehetősége
  • A munka és a magánélet egyensúlyának támogatása (lehetőség rendszeres otthoni munkavégzésre)
  • Egészségtudatos életmód támogatása vállalati egészségbiztosítás és egyéb sportolási lehetőségek által

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Felsőfokú informatikai végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • JAVA fejlesztői tapasztalat
  • Jártasság automatizált konfiguráció és deployment menedzsment eszközök használatában - GitLab, Ansible, Terraform stb
  • ELK, Kafka, F5, nginx, vmware ismeret
  • ITIL módszertan, jegykezelő rendszer ismerete
  • Publikus repository-ban (GitHub.com, GitLab.org stb.) elérhető projektek (owner vagy contributor státuszban)

Állás adatai

Állás azonosító: 705
Pozíció pontos megnevezés: Rendszerintegrációs mérnök
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Rendszerintegrációs mérnök