Karrier Portál banner

IT rendszerszervező

A GIRO Zrt. a hazai pénzügyi szektor meghatározó szereplőjeként már három évtizede biztosítja a belföldi pénzforgalom biztonságos lebonyolítását. Társaságunk stratégiai célja, hogy a korábbiaknál is aktívabb szerepet vállaljunk a pénzforgalom fejlesztésében, hatékonyságának növelésében, továbbá a pénzügyi kultúra színvonalának emelésében. 2020. március 2-án sikeresen elindult Magyarországon az azonnali fizetési rendszer, ami megnyitotta a lehetőségét az azonnali átutalásra épülő új, alternatív fizetési szolgáltatások megjelenésének.
Általános

Főbb feladatok

  • A projektszervezet együttműködő területei közötti célorientált szakmai kommunikáció elősegítése, koordinálása (üzlet, tervezés, fejlesztés, üzemeltetés, tesztelés, IT biztonság)
  • Az üzleti igények felmérése és specifikálása, előkészítése az informatikai terület számára
  • Együttműködés a minőségirányítással – incidensek, fejlesztési fázisok dokumentálása
  • Informatikai rendszerekben megvalósított üzleti és technológiai folyamatok részletes ismerete
  • A teszttervezés, kivitelezés, dokumentálás támogatása
  • Részvétel a rendszerekhez kötődő projektek végrehajtásában
  • Esetenként oktatás tartása a kollégáknak/üzleti területeknek

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Rendszerszervezői, IT projektvezetési tapasztalat
  • Jó kapcsolattartó, és konfliktuskezelő képesség
  • Specifikációkészítésben szerzett tapasztalat
  • Irodai alkalmazások ismerete
  • Újító szemlélet
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód, lelkiismeretes munkavégzés
  • Dokumentációs és kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • Családbarát munkahely tanúsítvánnyal rendelkező nyitott vállalati kultúra
  • Hibrid távmunkavégzés (minimum heti két irodai jelenléttel), az önálló munkavégzési képesség kialakulását követően lehetőség teljes távmunkavégzésre
  • Biztos, kiegyensúlyozott tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással, belső karrier lehetőségek
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Jelentős országos méretű projektekben történő aktív részvétel
  • Versenyképes fizetési csomag a jelölt tudása és kompetenciája szerint
  • Széles körű, tanúsított képzéseken, tréningeken történő részvétel lehetősége
  • A munka és a magánélet egyensúlyának támogatása
  • Egészségtudatos életmód támogatása vállalati egészségbiztosítás és egyéb sportolási lehetőségek által
  • Belvárosi, könnyen megközelíthető iroda, kerékpártároló, zuhanyzó

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Projektvezetési módszertanokban való jártasság
  • Feladatkezelő és CASE eszközök ismerete
  • Java EE fejlesztői tapasztalat
  • Pénzügyi, banki területen szerzett munkatapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Állás adatai

Állás azonosító: 753
Pozíció pontos megnevezés: IT rendszerszervező
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: IT rendszerszervező